Pivovarské kvasnice: Neocenitelný zdroj živin

Když se řeknou pivovarské kvasnice, většině lidí se okamžitě vybaví džbánek oroseného piva. A hned po něm spousta průpovídek a lidových mouder, která vás mají přesvědčit o jeho výživnosti a zdraví. Možná to pro vás bude překvapení, ale jak se říká – na každém šprochu pravdy trochu. Jak to tedy je? 

Zlé jazyky říkají, že pivo dělá hezká těla. Jiní jsou ochotni přísahat, že popíjení piva může do velké míry ovlivnit velikost dámského dekoltu. I když lze o těchto dvou tvrzeních celkem úspěšně pochybovat, rozhodně se nedá říct, že by pivovarské kvasnice neměly na váš organismus žádný vliv.

Vše dobré na jednom místě

Pivovarské kvasnice nejsou (minimálně po stránce výživy) vůbec nic obyčejného. O tom svědčí jejich bohaté složení, které obsahuje řadu pozitivních látek.

pivovarské kvasnice na vlasy

Zmínit bychom mohli například:

  • Chrom
  • Selen
  • Draslík
  • Železo
  • Hořčík
  • Zinek
  • Vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9)

Účinky pivovarských kvasnic

Pivovarské kvasnice se velmi často používají jako prostředek na úpravu trávení. Toho můžete využít například ve chvíli, kdy jste dobrali antibiotika, nebo trpíte na syndrom dráždivého tračníku. Vzhledem k velkému množství vitamínů a minerálních látek tělu dodávají energii, nastartují růst vlasů a v neposlední řadě se postarají i o vyzmizíkování popraskaných koutků

kvasnice na vlasy

Mějte ale na paměti, že užívání přípravků, které obsahují pivovarské kvasnice, může u citlivějších jedinců způsobit mírné bolesti hlavy a nadýmání.

Jak můžete vidět, nic vám nebrání v tom si dát čas od času malou sklenku piva. Protože to ale nejde každý den, vezměte si k ruce i potravinový doplněk VLASIMO®, který vás kvůli absenci alkoholu neomezí v žádné denní činnosti. S dalšími 18 účinnými látkami, mezi které patří vitamín A, vitamín C, vitamín E, selen nebo měď se pak postará o to, abyste byli po všech stránkách krásnější.

Specializovaná kosmetika pro úspěšný růst vlasů

Výrobky VLASIMO® byly vyvíjeny s jasným cílem: 1️⃣ Podpořit růst vlasů, 2️⃣ zmírnit vypadávání a 3️⃣ výrazně oživit vlasové folikuly pro tvorbu nových vlasů.

NASTARTOVAT VLASY

UNIKÁTNÍ SLEVA 10 %
Specializovaná kosmetika a kúra na podporu růstu vlasů a redukci vypadávání.
ROSTEME10
pouze dnes
UNIKÁTNÍ SLEVA 10 %
Specializovaná kosmetika a kúra na podporu růstu vlasů a redukci vypadávání vlasů.
ROSTEME10
pouze dnes