Hyaluronan sodný – jiné jméno pro kyselinu hyaluronovou

Hyaluronan sodný vám nic neříká? V tom případě ho mírně modifikujeme na notoricky známou kyselinu hyaluronovou, která se přidává do nepřeberného množství kosmetických přípravků. Jak ale na tělo působí, když se užívá i zevnitř?

Každých pár let se v kosmetickém průmyslu objeví ingredience, která je najednou všude, kam se člověk hne. Nejprve to byl koenzym Q10 a arganový olej. Krátce na to však krémy a šampóny ze všech koutů světa opanovala kyselina hyaluronová

Vzhledem k množství televizních, internetových, ale i tištěných reklam víte, že jde o látku, která má (při vnějším používání) vliv na kvalitu kůže. Co kdybyste ji ale chtěli začít užívat i vnitřně? Je to vůbec možné? V čem ji najdete? A umí kromě viditelné hydratace a omlazení i něco jiného?

Kyselina hyaluronová

Účinky hyaluronanu sodného

Kyselina hyaluronová má tak široké spektrum účinků, že ji ocení prakticky každý, komu se (byť náhodou) dostane do ruky. 

Umí si poradit s:

  • Prvními známkami stárnutí
  • Lepším hojením ran
  • Bolestí pohybového ústrojí (je totiž běžnou součástí našich kloubů)

I když se kyselina hyaluronová v našich tělech za běžných okolností nachází, postupně nám ubývá. Z toho důvodu není nic proti ničemu, když jí pleti, ale i kloubům dodáte i zevnitř. Díky této strategii budete nejen vypadat, ale i cítit se déle mladší. 

hyaluronan na vlasy

Pokud si troufáte, můžete se objednat i na hyaluronové výplně do tváří. (Což je šetrnější než například botox.) Myslete ale na to, že tato procedura nemá trvalý efekt. Nevýhodou tohoto zákroku je také to, že se výplně u některých lidí velmi rychle vstřebají. Perfektní tvář jim proto vydrží jen několik krátkých týdnů. 

Je kyselina hyaluronová v potravě?

Bohužel pro nás, kyselina hyaluronová ve stravě normálních okolností nebývá. Snad jen v případě, že se ve vašem jídelníčku nacházejí zvířecí oči a klouby. Protože už jen představa takové “hostiny” je velmi nevábná, dodáváme ji tělu z výživových doplňků. Výjimkou není ani VLASIMO®, které ji podporuje účinky dalších 18 prospěšných látek. (Vitamín A, vitamíny skupiny B, přeslička rolní, MSM…) Takže si svou krásu, mládí a bezproblémový pohyb vychutnáte co nejdéle.

Specializovaná kosmetika pro úspěšný růst vlasů

Výrobky VLASIMO® byly vyvíjeny s jasným cílem: 1️⃣ Podpořit růst vlasů, 2️⃣ zmírnit vypadávání a 3️⃣ výrazně oživit vlasové folikuly pro tvorbu nových vlasů.

NASTARTOVAT VLASY

UNIKÁTNÍ SLEVA 10 %
Specializovaná kosmetika a kúra na podporu růstu vlasů a redukci vypadávání.
ROSTEME10
pouze dnes
UNIKÁTNÍ SLEVA 10 %
Specializovaná kosmetika a kúra na podporu růstu vlasů a redukci vypadávání vlasů.
ROSTEME10
pouze dnes