Prvotřídní péče o vaše vlasy, nehty a pokožku

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů, které navíc postrádají vitalitu a lesk? Zápolíte s třepícími se nehty nebo dokonce s problematickou pletí, která je plná pupínků a vrásek? V tom všem vám VLASIMO® pomůže.
Vlasimo na podporu růstu vlasů
Doprava zdarma při
2 ks, dodání do 24h
VLASIMO je vždy skladem
Bezpečný a rychlý
nákup
Tradiční a poctivá česká výroba

Jak to funguje?

Každodenní zdroj důležitých živin

V současné době je velmi těžké najít si čas pouze pro sebe. Je proto složité získat dostatek prostoru pro přípravu nutričně vyvážených jídel. To se ale může negativně odrazit na zdraví vašeho organismu, jehož klesající vitalita se projeví na horší kvalitě vlasů, nehtů a kůže

Abychom zabránili nejhoršímu, vyvinuli jsme pro vás čistě přírodní doplněk stravy VLASIMO®, který vám ve dvou tobolkách denně dodá 19 účinných látek, které vám pomohou udržet se za každých okolností v prvotřídní kondici.

pevné vlasy
silné a lesklé vlasy

STOP problémům s vlasy

Pěstěné, silné a lesklé vlasy jsou korunou naší krásy. Bohužel, nezdravý životní styl, špatná péče nebo dokonce nemoc nás o ně může během několika týdnů jednou provždy připravit. A to nehledě na to, kolik peněz se rozhodnete utratit za vlasové přípravky. 

Aby vaše hříva v dnešním světe obstála, přidali jsme do složení VLASIMO® vitamín B7, L-Methionin, zinek, selen a dalších 15 cenných látek, které jí dodají pružnost, sílu a odolnost. Tyto látky napomáhají i ke stimulaci nových vlasů, takže dáváme naději i těm, kteří o ty svoje z nějakého důvodu přišli.

Vše pro silné nehty

Abyste vypadali za všech okolností pěstěně, nesmíte zapomínat ani na své nehty. Abyste nemuseli kvůli špatné kondici těch vašich utrácet za ty umělé, dodáme vám pravidelnou dávku vitamínů skupiny B (B5, B6, B7, B9), vitamínu E a MSM. Díky těmto, ale i dalším látkám, které VLASIMO® obsahuje se konečně dočkáte optimálně rostoucíchpevných a nelámavých nehtů, které vám budou všichni kolem závidět.

zdravé a silné nehty

Nádherná kůže v každém věku​

Proces stárnutí, ale i nedostatek správné péče, ohrožuje i naši krásnou pleť. Řekněte proto sbohem suché kůžinerovnoměrné pigmentaci a povadlým konturám. Třeba tím, že si dopřejete pořádnou porci hydrolyzovaného kolagenupivovarských kvasnicvitamínu A a vitamínu C, které vám dokáží, že rozhodně nepatříte do starého železa. Při pohledu do zrcadla se proto na sebe nezapomeňte usmívat.

zdravá pokožka

Proč to bude fungovat?

V každé tobolce VLASIMO® je 19 účinných látek, které vám poskytnou vše, co je důležité pro zdravím překypující pokožku a pro optimální růst kvalitních a silných vlasů a nehtů. Přesvědčte se o jeho účinnosti přímo na sobě.

Poznejte to na vlastní kůži

Zpětná vazba na VLASIMO®

Co o nás říkají ostatní

Ať nemluvíme pořad jen my. Přečtěte si názory našich zákaznic a zákazníků

Chci Vám moc poděkovat za Vaše vitaminy. Kvalita vlasu se opravdu zlepšila a rostou mi rychleji. Všímám si toho já i moje okolí.. Samozřejmě na mě zkušenosti daly i me kamarádky a objednaly také. Vlasy jsou leskle ,rostou a nejsou zničené. Dekuju a hezky den

Žaneta P.věk neuveden

Po měsíci užívání jsem byla skeptická, ale teď mohu konstatovat, že to FAKT FUNGUJE! Zvolila jsem 4měsíční kůru. Výsledkem jsou výrazně silnější vlasy, méně se krepatí a vypadají leskleji. Nehty se přestaly lámat (konečně!) a došlo i ke zlepšení mého akné, se kterým bojuji celý život. Doporučuji vás všem svým známým!

Naďa P.29 let

Výrobek Vlasimo mě mile překvapil. Kvalitní a 100% funguje.

Petra K.27 let

Kladne hodnotim jak pristup k zakaznikovi, tak samotny vyrobek. Pomohlo mi to k hezci pokozce i rustu novych vlasu.

Jana Kovaříková51 let

pozoruji změnu k lepšímu

Milan28 let

díky za tak rychlé doručení...jdu vyzkoiušet přípravek

Magdavěk neuveden

Jsem spokojená. *****

Evka54 let

Splnilo očekávání

Péťa43 let

mnohem hustější vlasy, po 3 měsících užívání je to fakt znát

Radmilavěk neuveden

Po porodu to bylo moje nejlepší rozhodnutí. Díky za Vlasimo.

Petra31 let

Vlasy tolik nepadají a to byl můj cíl. Takže spokojenost.

Roman44 let

Koupila jsem na doporučení kamarádky a nelituji.

Ivavěk neuveden

Složení

Unikátní kombinace 19 účinných látek

přeslička rolní

Přeslička rolní

Přeslička rolní je bylina, která obsahuje vysoké množství křemíku, který stimuluje růst pevnějších vlasů. Také má silné antioxidační vlastnosti a vazbu na kolagen, který je důležitý jak pro nehty a vlasy, tak pro naši pleť.

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice v sobě obsahují vitamíny skupiny B, které se postarají o rychlejší růst vlasů, nehtů i nových buněk kůže. Také si hravě poradí s popraskanými koutky úst. Jako bonus vám dodají i spoustu energie, kterou oceníte během svého každodenního života.

pivovarské kvasnice
kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomá je neocenitelným pomocníkem všech, které trápí slabé vlasy, které mají navíc zvýšené sklony k padání. Lidová moudrost našich babiček navíc říká, že při pravidelném kontaktu s kopřivou můžete předcházet vzniku revmatu. 

Kyselina hyaluronová

Hyaluronan sodný je jiné jméno pro známější kyselinu hyaluronovou. Ta se nachází v pleti každého člověka, ale s postupem času se samovolně ztrácí. Proto, pokud vás trápí zašedlá, dehydratovaná a slabá pokožka, která je náchylnější k tvorbě prvních vrásek, dopřejte si hyaluronan sodný  nejen zvnějšku, ale i zevnitř.

Kyselina hyaluronová​
vitamin b5

Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)

Vitamín B5 posiluje vlasy a nehty. Kromě toho má výborné hydratační účinky, takže ho ocení i vaše suchem vyprahlá pleť. V těle je také zodpovědný za tvorbu červených krvinek, správné fungování nervového systému a v neposlední řadě i za bezproblémové trávení. 

Vitamín B7 (D-Biotin)

Vitamín B7, biotin nebo méně známý vitamín H jsou názvy látky, která je důležitá pro správný růst vlasů a nehtů a pro normální stav kůže. Z toho důvodu by ho měl mít ve výbavě každý člověk, kdo touží po optimální podpoře své přirozené vitality a krásy.

vitamin b7
vitamin b9

Vitamín B9 (Kyselina listová)

Pokud máte pocit, že vám vlasy rostou pomaleji než dříve, naservírujte jim štědrou porci vitamínu B9. Vzhledem k tomu, že se podílí na tvorbě nových buněk se jeho příjem odrazí i na pevnějších nehtech a na pokožce celého těla.

..a dalších 12 přírodních látek

Certifikace

Náš výrobek prochází kontrolami od organizací, které zajišťují bezpečnost a kvalitu výroby

Výrobek je ohlášen u Státního Zdravotního Ústavu České republiky.

e-logo

Odpovídá požadavkům Evropskému úřadu pro bezpečnost potravin EFSA.

i-loho

Splňuje certifikaci IFS Food. Standard se týká bezpečnosti výrobků.

Máme zavedený systém HACCP, který dbá na hygienu a kvalitu výroby.

Prvotřídní kvalita pro vaše tělo​

Pokoušet se dostat do těla všechny účinné látky zvlášť není jednoduchý úkol. Hlavně v případě, kdy je nelze získat ze stravy. Běžné potravinové doplňky zase nemusí obsahovat všechny účinné látky, které se vzájemně podporují v lepší účinnosti a vstřebatelnosti.  Proto jsme si dali práci s tím, abychom vám nabídli čistě přírodní a v České republice vyrobený doplněk stravy VLASIMO®. V každé jeho tobolce je 19 účinných látek, které vám poskytnou vše, co je důležité pro zdravím překypující pokožku a pro optimální růst kvalitních a silných vlasů a nehtů. Nejlépe ale uděláte, když se o jeho účinnosti přesvědčíte přímo na sobě.